Продавець MMF розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років. Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями. Порівняти можливості діючих пакетів
При виборі навісного замка, як будь-якого іншого замкового механізму головним критерієм є його надійність. Щоб вибрати найнадійніший і визначити, яка модель буде найбільш підходящою для конкретного випадку, слід детально розглянути види та пристрій навісних замків. Такі вироби застосовуються в основному для господарських потреб, критеріїв класифікації існує безліч, але серед них можна виділити найважливіші, на які варто звернути особливу увагу.
ТИПИ ЗАМКІВ ЗА РОЗМІРОМ
Насамперед слід виділити кілька категорій навісних запірних систем залежно від їхнього розміру. Кожен із них орієнтований на використання в певних умовах. Розрізняють такі види:
Малі – призначені для використання на валізах, скриньках, поштових скриньках та інших малогабаритних виробах.
Середні – це стандартні моделі загального призначення, використовуються практично повсюдно.
Великі – це габаритні та досить важкі комори замки, їх в основному використовують для замикання воріт складів та інших промислових та господарських приміщень.
ПРИСТРІЙ СЕКРЕТУ
Для того щоб зрозуміти, який тип навісних замків найнадійніший, слід розглянути їхній внутрішній пристрій, а саме принцип роботи секретки. Цей механізм відповідає за основну функцію будь-якого замку, саме він замикає ригелі, запобігаючи проникненню в приміщення.
Розрізняють такі види секреток для навісних замків:
Сувальдна. Це найбільш досконалий механізм із доступних для простого користувача, він цілком надійний, оскільки змістити сувальди можна лише рідним ключем. Його можна зламати лише за допомогою грубої сили.
Циліндрова. Личинка може працювати на основі штифтового або рамкового механізму, ключ має насічки, які зміщують штифти до певної позиції і повертають циліндр таким чином, щоб він розблокував замок.
Дискова. Замок блокується дисками, а для того, щоб його відімкнути, необхідно змістити їх за допомогою ключа з виступами та насічками.
Гвинтова. Замок замикається способом закручування ригеля на різьбленні, для його переміщення потрібен спеціальний ключ, який вставляється в отвір. Зазвичай, такі моделі встановлюють на гаражах.
Кодова. Це найбільш дорога система, щоб відчинити двері, необхідно знати цифрову комбінацію, як тільки код буде виставлений, ригелі відведуть і замок буде розблокований.